zaterdag 6 juli 2019

Activiteiten in 2018

3-11-2018: Hee Doe De Mee?

Heel Nuenen wordt op zijn kop gezet, waarbij kennisvragen de hersens laten kraken, bijzondere opdrachten de creativiteit op de proef stellen, en groepsopdrachten de mooiste samenwerkingen naar boven halen. Uiteraard willen wij als Buurtvereniging Opwettens Land graag laten zien dat wij de "slimste wijk" van Nuenen zijn! Met deze quiz zijn mooie prijzen en geldbedragen te winnen, waarmee we nog meer leuke activiteiten voor onze buurt kunnen organiseren. Kijk voor meer informatie over de quiz op: https://www.heedoedemee.nl/

Doen jullie ook mee!?!? Hoe meer mensen, hoe meer kennis en hoe meer gezelligheid! Meld je nu aan door een mailtje te sturen met vermelding van de namen van degene die mee doen en het adres naar buurtvereniging.opwettensland@gmail.com22-9-2018: burendag


18-8-2018: zomer quiz


2-4-2018: paaseieren zoeken